צעירים

אזור הצעירים

אזור זה מוקדש לדור העתיד של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, זהו המקום לכל הקשור בליגת הנוהג הצעיר וכל שאר הפעילויות המחברות צעירים לכלבים ולכלבנות, בחסות ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

אם עדיין לא הצטרפתם לקבוצות הווטסאפ והפייסבוק של ליגת הנוהג הצעיר – הגיע הזמן! לחצו על הלוגואים שמופיעים מיד אחרי הטקסט והישארו מחוברים.

SAVE THE DATE - יום שבת ה-18 בינואר, 2020: מוקדמות וגמר ליגת הנוהג הצעיר לשנת 2019!

מוקדמות וגמר ליגת הנוהג הצעיר לשנת 2019 יערכו במשמר השבעה בשבת ה-19 בינואר, 2020. הזמנה לעולים למוקדמות הגמר תשלח באופן אישי בהתאם לניקוד הנצבר במהלך ליגת 2019, פרטים אודות השופטים לגמר והמוקדמות יתפרסמו בהקדם.

 

גמר ליגת הנוהג הצעיר לשנת 2019 יתקיים בעוד...

Days
Hours
Minutes
Seconds

בואו ללמוד על ליגת הנוהג הצעיר. 
אזהרה: זה ממכר!

הכל אודות גמר הנוהג הצעיר ומקצה בחירת הנציג הישראלי לקראפטס 2020.


ברכת מנהל ליגת הנוהג הצעיר לליגת הנוהג הצעיר בשנת 2019, סיכום השנה החולפת וכללי הליגה במלואם..

…אז איך עולים לגמר? מהו ניקוד נצבר???

לוח תחרויות בו תתפרסמנה כל תחרויות הליגה הרשמיות, כמו כן פעילויות אחרות במגרת ליגת הנוהג הצעיר. 

לוח הניקוד הרשמי למשתתפי ליגת הנוהג הצעיר לשנת 2018 .

הכל פתוח , עוד לא מאוחר…

אם כבר עבדנו, השקענו והצטלמנו כל כך יפה… 

לא נשתף? 

מועדונים המעוניינים לקיים תחרות ליגת נוהג צעיר במסגרת תערוכותיהן מוזמנים להעביר לנו הטופס המצורף. 

האזינו למאיה קן, נציגתנו הרשמית בתחרות הנוהג הצעיר במסגרת אליפות העולם שהתקיימה באמסטרדם 2018, בראיון לרשת 103FM: "בחנו את הקשר ביני לבין הכלבה".
מאיה קן
נציגת ישראל לתחרות הנוהג הצעיר באליפות העולם באמסטרדם, 2018
Running the Israeli Junior handlers League for the last year, brings moments of comfort and hope for our future Cynology. Dealing with enthusiastic Children and teenagers (as well as their worrying parents) forces you to handle it with kids gloves, and very rarely I feel right to SHARE. But this moment is different as we all touched and thankful for the Israeli Junior Handler who made it to the 3rd place out of nearly 50 participants yesterday at the Benelux winner, with Kember the Cairn Terrier with whom she spent so many hours of practice... BRAVO MAY.
Although it's been two weeks since Crufts it was an amazing experience and a huge honor to show at the Crufts main ring and represent Israel 🇮🇱 at the Junior Handling International Final for the 2nd time!! I had so much fun to see again all the Junior Handlers from last year and all the new ones that came to Crufts to represent their countries and did a great job in this huge ring!!! 😍 YOU ARE THE BEST!!!
Shaked Elan
1st Junior Handler in Israel 2016 & 2017

משולחן ההתאחדות...

הודעה למגדלים

בית הדין של ההתאחדות דחה טענה של מגדלת לפיה לא חלה עליה החובה לדווח על שגיאות פוסלות וקבע כי אותה מגדלת פעלה בניגוד להוראות נוהל

Read More »

Elementor #9161

 הודעהלמגדלים .בית הדין של ההתאחדות דחה טענה של מגדלת לפיה לא חלה עליה החובה לדווח על שגיאות פוסלות וקבע כי אותה מגדלת פעלה בניגוד להוראות

Read More »

הבהרה בעניין United Kennel Club

ההתאחדות הישראלית לכלבנות מבקשת להבהיר באופן חד משמעית כי האירגון הכלבני הנקרא UKC (United Kennel Club) איננו מוכר לא על ידי ה-FCI , לא על

Read More »

שמרו על קשר
~נוהג צעיר~

אם גם אתם מתעניינים בליגת הנוהג הצעיר ומעוניינים להיכנס לרשימת התפוצה על מנת לקבל עדכונים שוטפים במייל, השאירו שמכם, כתובת המייל וספרו לנו קצת על עצמכם!