!-- Facebook Pixel Code -->

תערוכה בינל"א כנות 4.5.19

תערוכה בינל"א כנות 4.5.19

תערוכת הכלבים הבינלאומית תערך בכפר הנוער החקלאי כנות ביום שבת 4.5.2019. להגעה למקום יש לרשום בוויז "כפר נוער כנות" או לחילופין "בית הספר החקלאי כנות כפר נוער".

התערוכה פתוחה לקהל הרחב. מחיר כרטיס כניסה ברכישה מוקדמת הינו 45 ש"ח וברכישה ביום הארוע 50 ש"ח. ניתן לרכוש את הכרטיסים אונליין בלינק המצ"ב. ילדים עד גיל 3 פתורים מתשלום. לא ניתן להכניס לשטח התערוכה כלב שאינו משתתף בה ושלא נרשם מראש.

התערוכה מתחילה בשעה תשע בבוקר במהלך היום יתחרו כ-850 כלבים מ-128 גזעים שונים בזירות שיפוט צורה. בקישור המצ"ב ניתן למצוא את הזירה והשעה המשוערכים בהם ישתתף כל גזע. בנוסף תערך במקום תחרות אג'יליטי וכן זירה בה יערכו הדגמות של ענפי ספורט כלבני נוספים: IGP (הגנה), מונדיאורינג, פריסבי וריקודים עם כלבים. בשטח התערוכה יפעלו דוכני הסברה של עמותות העוסקות בקידום כלבי שירות ותרפיה. כמו כן יפעלו במקום מגוון אטרקציות נוספות לילדים: מתנפחים, משחקי רצפה, עמדות יצירה, דוכני איפור, קליעת צמות, הפרחת בועות ועוד.

להלן הנחיות לבעלי הכלבים המשתתפים:

 • בגין כל כלב שרשמתם לתערוכה אתם זכאים לכרטיס כניסה אחד. כרטיס זה, וכן כרטיסים נוספים, במידה ורכשתם מראש באתר ההתאחדות, אתם תקבלו בימים הקרובים בהודעה דיגיטלית שתשלח לדואר האלקטרוני שלכם/ בסמס לטלפון הנייד שלכם. באם מתוכננים להגיע עמכם אנשים נוספים מומלץ לרכוש עבורם כרטיסי כניסה מראש   בלינק המצ"ב. 
 • באתר ההתאחדות הישראלית לכלבנות ניתן למצוא את מפת האתר כמו גם את סדר השיפוט בזירות השונות  ובזירה המרכזית. לצד כל גזע רשומה שעת תחילת שיפוט משוערת, באחריותכם להגיע למקום בזמן, לא נוכל לחכות למאחרים.
 • מציגים יוכלו להיכנס לשטח התערוכה עם כלביהם החל מהשעה 7:30 ואנו ממליצים להקדים ולהגיע שכן בהמשך היום צפויים עומסים בדרכי ההגעה, במגרשי החניה ובשערי הכניסה. מי שגזעיהם הינם בין הראשונים להישפט בכל זירה מתבקשים להגיע למקום עד השעה  08:15 לכל המאוחר. לרשות המציגים עומדת כניסה מיוחדת ומגרש חניה מיוחד, יש להביא בחשבון מרחק הליכה מהחניה ועד לשטח הזירה, במיוחד למגיעים בשעות מאוחרות. בעלי תו נכה מתבקשים לתאם עם המשרד אישור כניסה לחניית נכים. שער המציגים ייסגר בשעה 10:00. מי שיגיע עם כלבו בשעה מאוחרת יותר יופנה לשער כניסת הקהל הרחב.
 • השנה הנהגנו לראשונה בידוק מוקדם לווידוא חיסון כלבת במרשם השבבים, שנעשה מראש ע"י משרדינו, מה שאמור להקל ולזרז את כניסת הכלבים הרשומים כהלכה במרשם. עם זאת חובה להביא עמכם אישור על חיסון כלבת בתוקף. לשטח התערוכה מורשים להיכנס כלבים שרשומים לתערוכה מראש בלבד, לא תתאפשר כניסת כלבים אחרים.
 • חידוש נוסף הינו משלוח מראש של מספר המשתתף. לדבר הדואר האלקטרוני הזה מצורף קובץ ובו מספר המשתתף שלכם. יש להדפיס מראש את המספר המצורף ולהביא אותו עמכם מודפס לתערוכה. באופן זה יחסכו מכם התור וההמתנה הכרוכים באיסוף המספר במזכירות. את המספר עליכם לתלות או להצמיד באופן בולט על גבי הבגד של מציג הכלב באמצעות סיכת בטחון או קליפס תצוגה.
 • שיפור נוסף שנועד להקל על העומס בזירות ולצמצם את התורים עבור בעלי הכלבים הינו הדפסת דוחות השיפוט בעמדות מיוחדות. לאחר סיום שיפוט כלל הגזע אליו משתייך כלביכם אתם מתבקשים לגשת בזמנכם החופשי לעמדת ההדפסה הקרובה לזירה בה נשפטתם, שם עם הצגת מספר המשתתף שלכם, תוכלו לקבל את הדוח המודפס. אנא ודאו שהפרטים בדוח נכונים, באם כלבכם זכה בתארים אנא ודאו שאלו מצוינים בצורה נכונה על גבי הדוח. במידה ונתקלתם בבעיה אנא פנו לאחראי הנמצא במקום על מנת שיסייע לכם.
 • אנו ממליצים להגיע ערוכים לשהות במקום, מומלץ ולהביא עמכם כסאות מתקפלים לאנשים ומרבצים לכלבים, אמצעי הצללה ושתיה קרה.
 • בעלי תו נכה שטרם הסדירו עם המשרד אישור כניסה לרכב נכה מתבקשים לפנות ל[email protected] בהקדם האפשרי.
 • במידה ואתם מעוניינים ללון בתשלום בשטח בית הספר החקלאי במגורי התלמידים אנא פנו אל [email protected]  בהקדם וציינו את מספר האנשים והחדרים הנדרשים.
 • בשטח התערוכה תפעל עמדה לנטילת דגימות DNA לצורך פרופיל גנטי. מי שמתכננים להרביע את כלבם/כלבתם בשנה הקרובה וכן כל המעוניינים בפרופיל גנטי ובבדיקות בריאות יוכלו לעשות זאת במקום. מומלץ לקבוע תור מראש להבטחת מקומכם.
 • תשומת לב מיוחדת תינתן לאופן החזקת הכלבים בשטח. אנא הקפידו להחזיק את הכלבים במקום מוצל, לספק להם מי שתייה, ולאפשר להם מרחב מספק. בהתאם לחוק, בעת החזקת כלבים בכלובים יש להקפיד שהכלב יוכל לעמוד זקוף, לפשוט את אבריו ולהסתובב בחופשיות. ניתן להחזיק מספר כלבים באותו הכלוב רק אם הם יכולים להיות בו בצוותא מבלי להדחק זה לזה ומבלי שכלב אחד יהיה מאויים ע"י האחר. הנהלת התערוכה שומרת לעצמה את הזכות לפעול במקרים בהם תנאים אלו לא ימולאו.
 • אנו מאחלים לכל המשתתפים והצופים יום מוצלח מהנה וספורטיבי