דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
חדשות ועדכונים

ימים אחרונים לרישום למדרשה לכלבנות!

ב-6.2.18 יחל "קורס מבוא לכלבנות 2018"  במסגרת המדרשה לכלבנות של ההתאחדות.

בקורס, הכולל 156  שעות אקדמיות, מרצים טובי אנשי המקצוע ומומחי הכלבנות בישראל. גנטיקאים, וטרינרים, שופטי ומגדלי כלבים, שופטי עבודה ועוד. הקורס כולל 38 פגישות וסדנא והוא יערך אחת לשבוע בימי ג' בין השעות 18:00-22:00 ואחת לחודש בימי שישי בבוקר. הקורס ימשך עד לאמצע חודש דצמבר 2018 .

אז אם ברצונכם להרחיב את ידיעתכם בכל הקשור בביולוגיה ופיזיולוגיה של הכלב, אנטומיה, מערכת החיסון, תפקוד השלד וחשיבותו לתנועה, הורמונים ומערכת הרבייה, טיפוח פרווה ובריאות העור, גנטיקה עכשווית ושימושית, גנטיקה של אוכלוסיות, מושגים בכלבנות והיסטוריה של המערכת הכלבנית, מבנה התערוכות ומערכת השיפוט, ספר הגידול ונוהלי הגידול, כיצד קוראים תעודת יוחסין, הכלב והחוק בישראל, התפתחות כרונולוגית של התנהגות, למידה והתניה, בעיות התנהגות, מבנה חברתי, ענפי ספורט עבודה כלבניים IPO, אג'יליטי, מונדיאורינג ועוד – קורס מבוא לכלבנות הוא הכלי הבסיסי העומד לרשותכם. מאות בוגרי הקורס מהווים כיום את שדרת המטפחים, שופטי הצורה והעבודה, מקדמי הגזעים ופעילי המועדונים בהתאחדות הישראלית לכלבנות.

סיום מוצלח של הקורס מהווה תנאי לקבלת תואר "מגדל מצטיין" ולהסמכה לתפקיד "מקדם גזע" (רכז גידול) וכן לקבלה למסלול שיפוט צורה ועבודה.

נותרו שבועיים להרשמה, את כל הפרטים ובכלל זה מערכת השעות המפורטת ופרטי ההרשמה ניתן למצוא באתר ההתאחדות הישראלית לכלבנות. נודה לכם באם תעבירו מידע זה לכל מי שעשוי להתעניין.

שימו לב- ימים אחרונים לרישום למדרשה לכלבנות!

הנהלת המדרשה , ההתאחדות הישראלית לכלבנות