חדשות ועדכונים מאמרים וכתבות

ערב הוקרה למנצחי תערוכת כנות 2019

במוצאי שבת ה6.7.19 בבית התרבות בשוהם ערכה ההתאחדות הישראלית לכלבנות ארוע הוקרה למנצחי תערוכת הכלבים הבינלאומית בכנות. כזכור התערוכה, שהיתה אחת הנעימות והמוצלחות, הסתיימה ללא שנערכו מקצי הזירה המרכזית, לאחר שבשעה שלוש אחר הצהרים, הורה פיקוד העורף לסיים את הארוע בשל מתקפת הטילים על הדרום. 

על חלוקת הרוזטות והגביעים למאות המנצחים של התערוכה: מנצחי פעוטות, גורים, צעירים, קשישים ומנצחי הגזעים, לא ויתרנו. בסיוע המועצה המקומית שוהם, ראש המועצה איתן פטיגרו ומנכ"ל חברת התרבות של שוהם "חמש", מר אילן קומה, זכינו לערוך את הארוע בבית התרבות של שוהם. האולם בן כ-200 מקומות היה מלא מפה לפה במשפחות הזוכים, מנכדים ועד סבאים. 

ברוח החיבור שבין מצויינות בספורט הכלבנות הצורנית ומצויינות בענפי ספורט כלבני נוספים הופיעו בארוע סתוית בודין, אלופת ישראל בריקודים עם כלבים ושחקנית פריזבי בינלאומית , שיחד עם כלבתה אלכסה הופיעה בריקוד סלסה סוער ולאחריו במופע טריקים שהעמיד את כל הקהל על הרגליים. לאחריה הדגימו עדי כרמי, מומחה לפיתוח כושר ומודעות גוף בכלבים עובדים, וכלבו דקסטר, תרגילים לבניית מאסת שריר מאוזנת ופיתוח יציבה נכונה בכלבים. ההופעות היו לא רק סוחפות ומרתקות, אלא המחישו את הקשר שבין תערוכות צורה, מבנה הכלב, ויכולת להגיע להישגים בפעילויות ספורט מגוונות.   

את הפרסים חילקו לזוכים אלון גלילי, יו"ר ההתאחדות הישראלית לכלבנות, נטלי קויפמן, יושבת ראש ועדת תערוכות, אורית נבו, מנהלת עמותת ההתאחדות הישראלית לכלבונת ואינה בלייבס, חברת ועדת תערוכות. 

עדי כרמי ודקסטר, וסתוית בודין ואלכסה 

אלון גלילי, יו"ר ההתאחדות, מציג כמה מהחידושים שהונהגו לאחרונה לטובת ציבור המציגים בתערוכות וחברי ההתאחדות; נטלי קויפמן, יו"ר ועדת תערוכות, אלון גלילי, יו"ר ההתאחדות ואורית נבו, מנהלת העמותה, בחלוקת הפרסים לזוכים