דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
חדשות ועדכונים

נפתחה ההרשמה לתערוכה הבינלאומית כנות 2018

כמדי שנה עם בוא האביב חוזרת תערוכת הכלבים הבינלאומית בכפר הנוער כנות והפעם היא תערך ביום שבת ה-28.4.18. ההרשמה לתערוכה נפתחת כעת וההרשמה במחיר מוזל הינה עד ה-19.3.2018.

ברחבי הכפר הפסטורלי תפרשנה זירות מרווחות ובהן ישפטו מאות כלבים ע"י השופטים: אדריאנה גריפה – איטליה, אלפונסו קסטלס לדוסה – ספרד, אטילה צזגלדי – הונגריה, פבריציו לה רוקה – אטליה, סילבה זפרינו – פורטוגל, פרידריך גרסטנברג – גרמניה, איתן הנדל – ישראל, אורית נבו – ישראל, איריס פז – ישראל, יובל גת – ישראל. את כוכב התערוכה ישפוט השופט הישראלי האהוב והמוערך מר איתן הנדל שהוסמך לאחורנה כשופט מקיף.

בכדי לתמוך במגדלים ולעודד את הכיתות המיוחדת המציגות את האיכויות המצוינות של בתי הגידול הישראלים  ולחשוף את המגדלים לקהל הרחב  – בתערוכת כנות 2018 הרישום לתחרויות הזירה המרכזית: זוגות, בתי גידול, קבוצות צאצאים – הינו חינם ! (הרישום מוגבל לכלבים שהשתתפו בתערוכה בלבד).

לתשומת הלב – אנו ממשיכים להקפיד על פרטי ההרשמה. לאור הירידה הדרמטית במספר הטפסים השגויים שהוזנו בתערוכה האחרונה, כל הזנה של נתון שגוי (שם כלב, מספר סגיר, מין, כיתה או גזע) תביא לפליטת הטופס מתהליך ההרשמה, רישום מתוקן יתאפשר בעלות של 25 ₪ לכלב. בכל מקרה, לא יוחזרו דמי הרישום במקרה של אי השתתפות כתוצאה ממשלוח פרטים שגויים.

פרטים נוספים, חלוקת זירות, מחירון באנגלית ועוד יעלו בקרוב באתר ההתאחדות. לרישום מקוון: לחצו כאן, על כל כלב שנרשם מקבל הבעלים כרטיס כניסה אחד. לרכישה מוזלת של כרטיסי כניסה נוספים לחצו כאן

לרשימת שופטים, זירות וגזעים לחץ כאן

למפה התמצאות  לחץ כאן

למחירון התערוכה  לחץ כאן

לטופס רישום ידני לחץ כאן 

למחירון רישום כלבי חו"ל לחץ כאן  ולטופס רישום כלב חו"ל  לחץ כאן