!-- Facebook Pixel Code -->

נבחר "כלב השנה 2012" – קיירן טרייר של דור בזדטני

קיירן טרייר מגידול של דורית דמבין ובבעלות מש' בזדטני הוא "כלב השנה", ואחריו סקוטיש טרייר של ילנה בריימן, פודל ענק של דוד שחר ובול מסטיף של חן סגל.

אחד האירועים הכלבניים המרגשים מדי שנה הוא אירוע "אלוף האלופים" בו נבחר המנצח מבין כל המנצחים של אותה השנה. לאלוף האלופים יכול להירשם כל כלב המחזיק בתואר אלוף ישראל או אלוף ישראל צעיר והשנה צורף לאירוע זה גם אירוע בחירת מנצחי הנוהג הצעיר לשנת 2012. שני האירועים נשזרו זה בזה ויכולנו לצפות לסירוגין בילדים ובני הנוער המהווים את עמוד השדרה של כלבנות העתיד, לצד הכלבים המובילים את כלבנות ההווה.

אירוע אלוף האלופים לשנת 2012 נערך ביום שבת 29.12.12 במרכז "אונים" בכפר סבא ופאנל השופטים המכובד היה על טהרת השופטות הישראליות.

שלוש השופטות המכובדות היו הגב' אגנס קרטס גנעמי, הד"ר ריטה טריינין והד"ר צפרא סיריק – שלושתן שופטות צורה מקיפות (המוסמכות לשפוט את כל גזעי הכלבים) והן שפטו גם את תחרות הנוהג הצעיר וגם את תחרות אלוף האלופים.

לפני שנתחיל בסיפור התערוכה ברצוני להקדים את שלב התודות. אף תערוכת כלבים לא מתרחשת מעצמה (למרות שלעיתים למשתתפים ולקהל זה עשוי להראות כך) אולם אירוע כה מרכזי, שבו משתתפים בכירי הכלבים, הכלבנים והשופטים והוא מורכב, מתרחש בו זמנית במספר זירות, ודורש מיומנות רבה, דורש פעילים מיומנים במיוחד, ובכאלה בדיוק נתברך אירוע אלוף האלופים 2012.  וברצוני לציין ולמנות קהל גדול זה של אנשים שבלעדיהם לא ניתן היה להרים אתה אירוע, בודאי לא ברמה ובסדר שאפיינו אותו.

תודה ליוסי קוסובר, יו"ר ההיל, שטרח ביום שישי בערב והכין את האולם וגם ביום שבת דאג לכל פרט; תודה למריוס ויהודית וולף – האנשים שעל שולחן המזכירות וחישוב תוצאות התערוכה, שעשו עבודה אחראית ביותר ופשוט נפלאה. תודה לאמיר בן אשר מנהל הזירה המרכזית ולצוות הפעילים לאורך כל היום (מ-9:30 בבוקר כשהאולם עוד היה ריק וקפוא ועד הסיום הלוהט בצהריים): צילי גוטפריד, חנה קלי, אביגיל ואור ברייטמן, אלינה זליקוביץ, ודניאל שינדלר ששום דבר לא היה גדול מדי או קטן מדי עבורן. תודה ליוסי גיא בעמדת הצילום, לשמשון ברגר שטרח והביא את כלבי ההפתעה למקצה הסיום של הנוהג הצעיר, ולמולי דוידוביץ שניהל וארגן את ליגת הנוהג הצעיר לאורך כל השנה.

תודה מיוחדת לחברת אדוונס שנתנה חסות מכובדת לתערוכה.


הכלבים חולקו לשלוש זירות  לפי גודלם והשופטות עברו בין הזירות כאשר כל שופטת בוחנת כל כלב ומדרגת בציון כולל שבין 0 ל-99 נקודות .

בסיום התהליך עלו 16 כלבים למקצה הגמר שהתנהל בשיטת ה"נוק-אאוט". בעלי הכלבים הגרילו מספרים, כל 2 כלבים התמודדו זה מול זה כשהשופטות בוחרות מביניהם את זה שיעלה לשלב הבא, שם הוא מתמודד מול כלב אחר, ואחד מהצמד עולה הלאה עד לגמר. כל זאת התנהל תחת שרביטן של שלוש השופטות באופן מוקפד ויעיל כאשר התהליך כולו התנהל במהירות ובדייקנות תוך הקפדה על כל פרט. בסופו של יום נבחרו הכלבים הבאים:

במקום הרביעי זכה מיקי פון מרטינלנד, כלב בולמסטיף זכר בבעלות חן סגל

במקום השלישי זכה זאוס השזוף אביבים, פודל ענק שחור, זכר, בבעלות ליהיא פקר ודוד שחר ומגידולה של ליהיא פקר

במקום השני זכתה אודסנס סקוטיש אימפרס, כלבת טרייר סקוטי בבעלותה ומגדולה של ילנה בריימן

ובתואר אלוף האלופים לשנת 2012 ובזכות לייצג את ישראל במוקדמות גביע יוקנובה באירופה זכה צ'מפיון בית דמבין, כלב קיירן טרייר זכר בבעלות דור בזדטני ודורית דמבין ומגידולה של דורית דמבין

ניתן לציין בגאווה כי כל שלושת הזוכים הינם כלבים מגידול ישראלי

שאר העולים לגמר היו האלסקן מלמוט, הקאנה קורסו, שני ויממרנרים, כלב רועים שוויצרי לבן, כלב רועים אוסטרלי, בירדד קולי, פינצ'ר ננסי, פודל בינוני בבעלות איריס פז וד"ר מירי אברמסון, טרייר סקוטי בבעלות ילנה בריימן, קרי בלו טרייר וויפט (פרטי כל הכלבים מופיעים למעלה).

 כל התמונות יופיעו באתר www.dogsho.ws

Calendar

אוקטובר 2020
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Pages

Recent Comments

  RSS Meks Blog

  • How to use WordPress autoposting plugin to improve your visibility and SEO? ספטמבר 10, 2020
   Did you know you can use the WordPress autoposting plugin for your content efforts and improve not only your time management but your business and visibility as well? The post How to use WordPress autoposting plugin to improve your visibility and SEO? appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to create a personal branding site? Step-by-step DIY guide אוגוסט 15, 2020
   Looking for ways and means to create a personal branding site? Well, look no further ’cause we’re giving away all the how-to’s to do it yourselves! The post How to create a personal branding site? Step-by-step DIY guide appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 15 WordPress content plugins and tools to improve your visibility and rankings יולי 16, 2020
   Let’s take a look at some of the must-have WordPress content plugins and tools to use to improve both your UX and rankings. The post Top 15 WordPress content plugins and tools to improve your visibility and rankings appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • WCEU 2020 recap – key takeaways from the biggest online WordPress conference יוני 9, 2020
   Missed WCEU 2020 and all the exciting stuff from there? Here are all the key takeaways and main points to remember so, take notes! The post WCEU 2020 recap – key takeaways from the biggest online WordPress conference appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to change the WordPress username? An easy step-by-step guide מאי 14, 2020
   Wondering how can you change WordPress username once you set up your blog or site? Read all about it in our helpful guide! The post How to change the WordPress username? An easy step-by-step guide appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • What’s the best WordPress comment plugin to use? אפריל 13, 2020
   Wondering whether to use WordPress comment plugin or go with the native option? Here are our thoughts and recommendation on which one to choose. The post What’s the best WordPress comment plugin to use? appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 12 WordPress Newsletter plugin recommendations מרץ 17, 2020
   What better way to gain more subscribers and grow your email list than with a little help of a top WordPress newsletter plugin, right? Only, with so many of them on the market – which one to choose? The post Top 12 WordPress Newsletter plugin recommendations appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 3 proven methods to monetize your WordPress site or blog דצמבר 17, 2019
   Eager to learn how to monetize your WordPress site or blog in an easy way? Read our guide and learn all about it! The post Top 3 proven methods to monetize your WordPress site or blog appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 8 WordPress audio player plugins to enhance your podcast or music נובמבר 15, 2019
   What are the top WordPress audio player plugins to choose from for your next music or podcast project? Take your pick from our suggestions! The post Top 8 WordPress audio player plugins to enhance your podcast or music appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to add Instagram photo feed to your WordPress site (in 5 minutes!) אוקטובר 1, 2019
   How (and why) to add Instagram to WordPress and see more benefits from that match? We give you all the details and tools to do it successfully yourself! The post How to add Instagram photo feed to your WordPress site (in 5 minutes!) appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic

  Text

  Distinctively utilize long-term high-impact total linkage whereas high-payoff experiences. Appropriately communicate 24/365.

  Archives

  כתובת: רח' המסגר 6 קומה 1, אור יהודה

  ת.ד. 162 אור יהודה 6025101

  טלפון : 03-672-71-74
  פקס :   03-672-71-73

  קבלת קהל :

  יום א' – 16:00-18:00
  יום ב' – 09:00-11:00
  יום ג' – 09:00-11:00
  יום ד' – 15:00-17:00

  מענה טלפוני:
  ֿימים א',ב',ג',ד'
  בין השעות 12:00-14:00