חדשות ועדכונים

מידע חשוב למשתתפי תערוכת מעיין חרוד

ביום שבת ה-20.10.18 נפגש לתערוכת הכלבים במעיין חרוד.
להלן מספר הנחיות ומידע שנועדו להקל על ההתנהלות לקראת התערוכה וביום האירוע:

את הכרטיסים לתערוכה תקבלו באופן דיגיטלי – בהודעה לטלפון הנייד או לכתובת הדואר האלקטרונית שלכם – עד ליום ד' ה-17.10.18 . בגין כל כלב שרשמתם לתערוכה (עד 5 כלבים לבעלים אחד) תקבלו כרטיס כניסה אחד, וכן תקבלו גם כרטיסים נוספים שהזמנתם מראש ושילמתם בעבורם באתר ההתאחדות. כאשר תקבלו את הכרטיסים אנא פיתחו את ההודעה ובידקו שאין לכם קושי טכני בפתיחת הקובץ המצורף.

ביום הארוע אנו ממליצים להגיע לגן הלאומי מעיין חרוד מוקדם ככל האפשר. כניסת מציגים לשטח התערוכה תתאפשר החל מהשעה 07:00. תחילת השיפוט הינה בשעה 09:00 בדיוק, ולא ניתן יהיה לחכות למאחרים. יש להביא בחשבון פקקים בדרך ועומס על שערי הכניסה. בהוראת המשטרה, כניסת כלבים הינה דרך שער ייעודי בו יש ביקורת ווטרינרית ואנו מזכירים לכם שלא לשכוח את אישור חיסון כלבת בתוקף, בלעדיו לא תתאפשר כניסת הכלב.
נא להביא בחשבון שמגרש החניה למציגים נמצא במרחק של כ-300 מטר מהזירות. למי שמביא עמו כלובים, שולחנות טיפול וציוד כבד אחר, מומלץ להסתייע בעגלה להעברת הציוד מהחניה ועד לסמוך לזירה. מציגים המעוניינים להביא את הציוד לשטח התערוכה מראש, יכולים להביאו ביום שישי בין השעות 12:00 בצהריים ועד לחמש בערב (17:00). המקום מגודר ויש בו השגחה אולם השארת הציוד בשטח הינה על אחריות המציגים.

מלווים שלא רכשו כרטיסים מראש (כאמור בגין כל כלב מקבלים כרטיס אחד) מיועדים להיכנס לשטח הגן הלאומי בכניסת הקהל הרגילה, שם יוכלו לרכוש כרטיסי כניסה במחיר של 28 ש"ח לבוגר ו-14 ש"ח לילד (למי שאינם מנויי רשות הטבע והגנים). לא תתאפשר רכישת כרטיסי כניסה בשער הכניסה למציגים!

יום התערוכה הינו ארוך, המציגים מתבקשים להגיע עם כלביהם עד לשעה 9:00 לשטח התערוכה, יש להביא בחשבון כי יתכן וכלביכם יישפט בשעה מאוחרת יותר, ואף בשעות הצהרים המאוחרות. הגן הלאומי מעיין חרוד מספק סביבת בילוי אופטימלית, עם מדשאות גדולות ומוצלות, בריכות שכשוך ועוד המאפשרים העברת הזמן בנעימים. אנא הביאו עמכם, בנוסף למצב רוח טוב וסבלנות, גם כסאות, מחצלות וכל הנדרש לכם על מנת להעביר במקום את היום. במקום יפעלו דוכני מזון המתאימים לכל טעם.

אנו מזכירים כי לשטח התערוכה מורשים להכנס רק כלבים שנרשמו מראש ומשתתפים בתערוכה, חל איסור מוחלט על הכנסת כלבים קצוצי אוזניים וזנב וחל איסור על כניסה עם נשק אישי לזירות השיפוט.
· את כל הפרטים הנוספים תוכלו למצוא באתר ההתאחדות www.ikc.org.il

בברכת תערוכה מהנה ומוצלחת, הנהלת התערוכה.