דלג למרכז העמוד (מקש s) דלג לעמוד יצירת קשר (מקש 7) דלג לעמוד מפת האתר (מקש 8) דלג לעמוד נגישות (מקש 9)
חדשות ועדכונים

כל המידע על תערוכת הכלבים הבינלאומית כנות 28.4.2018

הנהלת ההתאחדות הישראלית לכלבנות שמחה לבשר על רישום שיא של קרוב ל-900 כלבים שנרשמו לתערוכה הבינלאומית בכנות, שתהייה אחת הגדולות שנערכו אי פעם בישראל!  בשל הרישום יוצא הדופן התווספו לפאנל השופטים שתי שופטות נוספות וסה"כ יכלול צוות התערוכה 12 שופטים מומחים מכל רחבי אירופה ומישראל, ב-9 זירות שיפוט וכן זירה נוספת ובה מגוון הופעות של כלבים המדגימים את יכולותיהם בענפי הספורט הכלבני השונים. 

באתר ניתן למצוא את מפת האתר כמו גם את סדר השיפוט בזירות השונות וכן בזירה המרכזית. באחריות בעלי הכלבים הרשומים להגיע למקום טרם תחילת שיפוט הגזע של כלבם. מציגים יוכלו להיכנס לשטח התערוכה עם כלביהם החל מהשעה 7:30 ואנו ממליצים להקדים ולהגיע שכן בהמשך היום צפויים עומסים על דרכי ההגעה לשטח האירוע, במגרשי החניה ובשערי הכניסה. מי שגזעיהם הינם בין הראשונים להישפט בכל זירה מתבקשים להגיע למקום עד השעה  08:15 לכל המאוחר. ניתן לרכוש כרטיסי כניסה מוזלים ברכישה מוקדמת באינטרנט.  לשטח התערוכה מורשים להיכנס כלבים שרשומים לתערוכה מראש בלבד ועל בעליהם להציג אישור חיסון כלבת בתוקף.

הנהלת ההתאחדות עשתה כל מאמץ על מנת שתערוכת כנות תהייה חוויה נעימה למשתתפים (על ארבע ועל שתיים) ולקהל והיא מאחלת למשתתפים ולקהל הצופים האוהדים יום נעים ומהנה.