חדשות ועדכונים מאמרים וכתבות

ישראלים באמסטרדם

בכתבה זו תוכלו למצוא את הישגי המשתתפים הישראלים בתערוכה העולמית של הFCI שנערכה באמסטרדם. המידע ניתן כאן בסדר הפוך: מהסוף להתחלה בהתאם לעדכונים שהתקבלו מבמהלך הימים. בתחילת הידיעה ניתן למצוא מידע נוסף על התערוכה יוצאת הדופן ועל כמויות הכלבים המרשימות שהשתתפו בארוע.

היום האחרון של התערוכה העולמית באמסטרדם הביא עימו שלל בשורות משמחות עבור המשתתפים הישראלים. הנה הראשונות שבהן: תירוש הכנענית אלופת עולם קשישה ומנצחת הגזע, ביתה טופי אלופת עולם. פומרניין של אלדד שרון אלופת עולם צעירה; אולגה דבוצקין עם צ’ין יפני ממשיכה בשרשרת ההצלחות עם אלופת עולם חדשה ושני מקומות שניים בכיתה פתוחה זכרים ובכיתת אלופים, ג’אנה גייסינסקי קוטפת את כל הקופה בגיזרת הצעירים עם צ’ין יפני אלוף עולם צעיר והצעיר הטוב בגזע ומנצחת עולם צעירה בכיתת נקבות; השנאוצרית הבינונית השחורה של אלה כדורי מקום שלישי בכיתת אלופות והגורה השחורה שלה מבטיח מאוד 1 בכיתת גורות; קאנה קורסו של לזר ג’רסי ודורית דמבין זוכים במקום שלישי ורביעי בכיתת צעירים והפודנקו האיביזי של משפחת אילן מקבל מקום שני בכיתה פתוחה.

תוספות שקיבלנו לגבי השגי ישראלים בתערוכה העולמית ביום שישי – טרייר סקוטי של ילנה בריימן בן 8.5 זכה בקשיש הטוב בגזע ובסגן מועמד לאליפות!

בנוסף יש לנו כעת תוצאות הישגי הישראלים בתערוכות הספיישלטי השונות שנערכו בשישי ושבת: הכנענית תירוש של אינה בלייבס זכתה הן בקשישה הטובה בגזע והן כמנצחת הגזע. הפודנקו האיביזי של משפחת אילן זכה במנצח כיתה פתוחה זכרים; פומרניאנית צעירה  של שי לוי שבתאי זכתה במצוין 2, ויזסלה הונגרי של דן סימקין ורעייתו זכה כמנצח כיתת מתבגרים וויזסלה נוספת שלהם זכתה במצוין 2 בכיתת צעירות. פקינז אלוף של לנסקי פרידה זכה במצוין 3; צ’ין יפני של אולגה דבוצקין זכה במצוין 2 בכיתת אלופים וצ’ין יפני צעיר של ג’אנה גייסינסקי זכה גם הוא במצוין 2. שנאוצר ענק שחור צעירה של כישורית זכתה במצוין 4, שנאוצר ננסי שחור כסף של כישורית ניצח כיתה פתוחה זכרים; שנאוצר בינוני שחור של אלה כדורי מבטיח מאוד 1 ושנאוצרית נוספת שלה ניצחה את כיתת אלופות וזכתה במנצחת המין שכנגד. קאנה קורסו צעיר של לזר ג’רסי ודורית דמבין זכה במצוין 3; טרייר רוסי שחורה בבעלות נטליה צ’צלינצקי ובהצגה של אינה בלייבס זכתה במצוין 2, הקאירן טרייר האלופה של סימה וידמן ממשיכה לעשות חיל ונצחה את כיתת אלופות  וכך גם הטרייר הצ’כי של אלה דניאלובה שניצחה גם היא כיתת אלופות; ליקלינד טרייר של גריגורי שפילקוב זכו במקום הראשון בכיתת אלופות ובמקום השלישי בכיתת מתבגרות. ברכות לכל הזוכים

אנו ממשיכים לעדכן בחדשות האחרונות מאמסטרדם ועל הישגי הישראלים. תודה רבה לבלהה קונינסקי, לאינה בלייבס ולאחרים שמעדכנים אותנו על התוצאות. ביום הראשון לאליפות העולם, יום שישי ה-10.8.18 , בו השתתפו כלבים מקבוצת כלבי רועים, קבוצת הטרייר וקבוצת הדקלים, נרשמו השגים יפים למשלחת הישראלית. כלבת הטרייר הצ’כי של אלה דניאלוב זכתה  במנצחת כיתה פתוחה, כלבת הקאירן טרייר של סימה וידמן זכתה במקום השלישי בכיתת אלופות וכלב הקאירן טרייר של לירי הירש זכה במקום הרביעי בכיתת אלופים; ליקלינד טרייר של גריגורי שפילקוב זכתה במקום השני בכיתה פתוחה. ברכות לזוכים. אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב אחר העדכונים אותם נעלה כאן.

מבזק חדשות אליפות בנלקוס – בתערוכת אליפות בנלוקס (יום ה 9.8.18) שכללה את כל הגזעים והיתה תערוכת ענק של יום אחד זכו הישראלים בשלל הישגים נאים. מאי אולרט שהתחרתה בנוהג הצעיר מוקמה במקום השלישי הכולל מבין כ-50 ילדים מכל העולם, כל הכבוד מאי!. משלחת הקאנה קורסו הישראלית כבשה את כיתת צעירים זכרים עם המקומות הראשון (בוס של לזר ג’רסי ודורית דמבין, שגם זכה בצעיר הטוב בגזע), השני עם כלב של לאוניד ניימן, והרביעי כלב של לזר ג’רסי ודורית דמבין, ובכיתת צעירות זכתה כלבה נוספת במקום השלישי; גם הגזע הלאומי שלנו לא איכזב. טופי של אינה בלייבס זכתה בתואר מנצחת הגזע, ואמה תירוש זכתה בתואר הקשיש הטוב בגזע. בגזע צ’ין יפני זכה כלב צעיר של ג’אנה גייסינסקי בצעיר הטוב בגזע וכלבה שלה זכתה במנצחת כיתת צעירות, זכר של אולגה דבוצקין זכה כמנצח כיתה פתוחה וזכר נוסף שלה זכה במקום שני בכיתת אלופים;  שנאוצרים בינוני שחור של אלה כדורי זכו במנצח כיתת וגרים ובמצוין 3 בכיתת אלופות, שנאוצרית שחור ענק של קיטי גילוס זכתה במנצחת כיתת צעירות, שנאוצר ננסי של שוקי לוינגר מכישורית זכה במקום שני בכיתה פתוחה זכרים, קולי ארוך שיער של טל יפה  זכתה במקום השלישי בכיתת אלופות; טרייר רוסי שחור בבעלות נטליה צ’צלינצקי ובהצגה של אינה בלייבס זכתה במקום שני בכיתת צעירות;קאירן טרייר של סימה וידמן זכתה כמנצחת כיתת אלופות, קאירן טרייר של לירי הירש זכה במקום השני בכיתת אלופים, טרייר צ’כי של אלה דניאלוב נצחה בכיתה פתוחה וזכתה בתואר מנצחת המין הנגדי; לייקלינד טרייר של גריגורי שפילקוב  זכו במצוין 2 בכיתת מתבגרות ובמצוין 3 בכיתת אלופות; פודנקו איביזי של משפחת אילן זכה בכיתה פתוחה; ויסזלה הונגרי של דן סימקין ורעייתו  זכו במקום השני בכיתת מתבגרות ובמקום השני בכיתת צעירות.

אנו מתנצלים מראש אם נפלו שגיאות בתוצאות, בשמות הכלבים או האנשים וכן במידה ויש השגים נוספים של אהגיעו לידיעתנו ונשמח לתקן ולהוסיף לפי העדכונים.

היום, יום חמישי ה-9.8.18 נפתח באמסטרדם, הולנד, הארוע הכלבני הגדול של השנה. 33,500 כלבים יטלו חלק במשך 4 ימים ב”אליפות העולם” של הכלבים. היום נערכת אליפות בנלוקס ובימים שישי עד ראשון 10-12.8.18 תערך “תערוכת הכלבים העולמית 2018” של הפדרציה הכלבנית העולמית FCI. בתערוכה משתתפים כלבים מ-362 גזעים, המגיעים מ-72 ארצות ובכללן ישראל.

המשלחת הישראלית שיצאה לאמסטרדם כוללת עשרות כלבנים ישראלים  שחלקם נוסעים על מנת לצפות וללמוד וחלקם עושים את כל הדרך עם כלביהם שישתתפו במקצים השונים בתערוכה. המטס האווירי בין נתב”ג לאמסטרדם כלל עשרות כלבים ישראלים בין היתר מהגזעים הבאים: כנעני, שנאוצרים, קאירן טרייר, טרייר צ’כי, טרייר סקוטי, קאנה קורסו, קולי, וולש קורגי פמברוק, טרייר רוסי שחור, ויסזלה הונגרי, צ’ין יפני, סיני מצויץ, פקינז, אקיטה אמריקני, ביגל, פומרניאן,  יורקשייר טרייר,  רידגבק רודזי, פודנקו איביזי, דקל ועוד. עוד במשלחת גם נציגת ישראל לתחרות “הנוהג הצעיר”.

קצת סטטיסטיקה – המארחים ההולנדים מובילים במספר הכלבים שרשמו: 1921, ומיד אחריהם שכינהם הגרמנים עם 1894 כלבים, הרוסים מגיעים מרחוק עם 1851 כלבים, הצרפתים עם 1544, האיטלקים עם 1344 והשבדים סוגרים את השישיה הפותחת עם 917 כלבים. כלבים מגיעים גם מיבשת אמריקה, מאסיה ועוד. הגזע הפופולארי ביותר בתערוכה הוא הבולדוג הצרפתי עם 235 כלבים ומיד אחריו הרידג’בק הרודזי עם 231, לברדור רטריבר עם 227 והגולדן רטריבר עם 219 כלבים, חותם את החמישיה הפותחת הג’ק ראסל טרייר עם 218 כלבים. כל אלויתחרו על תארי “מנצח עולם”, “מנצח עולם צעיר” ו”מנצח עולם קשיש”.

דגש רב מושם על רווחת ובטיחות הכלבים, ההולנדים הקימו “צוות בקרת רווחת הכלב” שפועל בשיתוף עם משטרת אמסטרדם, ויפעל ביד קשה כנגד מי שישאיר את כלבו ללא השגחה ברכב (גם אם מזג האויר יהיה קריר) או ינהג בכלבו בחוסר אחריות או ביד קשה בכל דרך אחרת.

אנו כאן נמשיך לעקוב ולעדכן אחרי ארועי התערוכה העולמית בכלל, והמשתתפים הישראלים בפרט, ונעדכן באתר ההתאחדות. את הזירה המרכזית של התערוכה ניתן יהיה לראות מדי יוםה חל משעה 14:30 באתר התערוכה בשידור חי.

Calendar

March 2020
S M T W T F S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Pages

Recent Comments

  RSS Meks Blog

  • Top 12 WordPress Newsletter plugin recommendations March 17, 2020
   What better way to gain more subscribers and grow your email list than with a little help of a top WordPress newsletter plugin, right? Only, with so many of them on the market – which one to choose? The post Top 12 WordPress Newsletter plugin recommendations appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 3 proven methods to monetize your WordPress site or blog December 17, 2019
   Eager to learn how to monetize your WordPress site or blog in an easy way? Read our guide and learn all about it! The post Top 3 proven methods to monetize your WordPress site or blog appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 8 WordPress audio player plugins to enhance your podcast or music November 15, 2019
   What are the top WordPress audio player plugins to choose from for your next music or podcast project? Take your pick from our suggestions! The post Top 8 WordPress audio player plugins to enhance your podcast or music appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to add Instagram photo feed to your WordPress site (in 5 minutes!) October 1, 2019
   How (and why) to add Instagram to WordPress and see more benefits from that match? We give you all the details and tools to do it successfully yourself! The post How to add Instagram photo feed to your WordPress site (in 5 minutes!) appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • 15 best headline & blog title generator tools to easily boost your SEO September 12, 2019
   Ready to increase traffic to your website today? Use these headline generator tools and improve your click-through-rates! The post 15 best headline & blog title generator tools to easily boost your SEO appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to create a Facebook Page for your blog (plus PRO tips) September 4, 2019
   Wondering how to create a Facebook Page for your blog knowing that you really do need one? Follow our in depth guide and learn how to create and manage attractive and successful Facebook Page! The post How to create a Facebook Page for your blog (plus PRO tips) appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Beginners guide on how to redirect a page in WordPress August 29, 2019
   Whether you’re trying to redirect a page in WordPress or just want to discover and understand why it’s important, use this guide to help you get ahead of it and learn all there is to it. The post Beginners guide on how to redirect a page in WordPress appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • The best Facebook Groups for SEO to improve your knowledge and rankings August 21, 2019
   Are you tired of searching for the best Facebook groups for SEO to improve your knowledge and learn about the tricks from the trade? The post The best Facebook Groups for SEO to improve your knowledge and rankings appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Useful rank tracking plugin and tools recommendation to improve your WordPress website SEO August 15, 2019
   Are you looking for a reliable rank tracking plugin to track your rankings on search engines and improve SEO strategy? Here is our top recommendation! The post Useful rank tracking plugin and tools recommendation to improve your WordPress website SEO appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • 6 reasons why you should never use WordPress nulled themes August 7, 2019
   What are WordPress nulled themes and should you use them, are they really that bad as people say or it’s just to scare you away from using the good stuff for free? In this article, we’re explaining in details why you should never ever use these kinds of themes. The post 6 reasons why you […]
   Ivana Cirkovic

  Text

  Distinctively utilize long-term high-impact total linkage whereas high-payoff experiences. Appropriately communicate 24/365.