חברי הנהלה

אלון גלילי 

יו”ר ההתאחדות הישראלית לכלבנות. נבחר ע”י האספה הכללית ואחראי על פעילותה של העמותה ומייצג אותה כלפי גורמי חוץ.

שמשון ברגר

סגן יו”ר ההתאחדות הישראלית לכלבנות. ממונה על קשרי חוץ, יחסי ציבור ודוברות.  מ”מ היו”ר.

אלעד בראונר

מנהל הכספים של ההתאחדות. אחראי על ניהול כספי תקין, על תקציב ההתאחדות ועל פיתוח מקורות מימון. בעל תואר במשפטים LLB ותואר BAבחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב. שותף במחלקת המיסים של משרד עוה”ד גרוס, חודק, קליינהנדלר ושות’. מגדל כתחביב כלבים מגזע קבליר קינג צ’ארלס ספאנייל. ובעל מספר כלבים אלופים מגזע זה.

ד”ר לזר ג’רסי

אחראי על פעילותה של ועדת גידול מדעית. נשוי + 2, לשעבר רס”ן במילואים בצנחנים.  משרת בחצי משרה במשטרת ישראל בדרגת רב פקד.  דוקטור ברפואה וטרינרית (D.V.M) מטעם האוניברסיטה העברית.

החל את דרכו הכלבנית בשנת 89. בשנת 98 התחיל לגדל את גזע הקאנה קורסו, בדגש על שימור  הטיפוס הנכון בשילוב של אופי, יופי ובריאות. עם השנים יצאו מבית הגידול ג’רסי קורסו 3  אלופי עולם, שני אלופי אירופה צעירים, אלופת איטליה (מקור הגזע), אלופים במדינות רבות באירופה, ארה”ב (כולל מי שזכתה בתואר הנקבה הטובה בארה”ב), רוסיה ועוד. כלביו זכו מס’ רב של פעמים בתואר כוכב תערוכה בארץ ובעולם, לרבות באיטליה, עשרות מהם אלופי ישראל ואלופי על  ובית הגידול נחשב מהמובילים בגזע בעולם. בשנת 2001 התחיל לגדל בוסטון טרייר וגם בגזע זה העמיד אלופי ישראל רבים. מכהן כיו”ר החוג הישראלי לכלבי דוגה, מרכז גזע של הקאנה קורסו, יו”ר וועדת גידול מדעית וחבר הנהלה. כהן בעבר גם כעורך עיתון עולם הכלב.

טל יפה

יו”ר ועדת חינוך ומדרשה. אחראי על עיצוב התשתית החינוכית ומערך ההכשרה וההדרכה בהתאחדות. 

נטלי קויפמן

יו”ר ועדת תערוכות. אחראית על התערוכות הבינלאומיות, אירועים גדולים, ועל פעילותה של ועדת תערוכות המפקחת על תערוכות העמותות. 

מריוס וולף

מזכיר ההתאחדות הישראלית לכלבנות. אחראי בין השאר על התנהלותו השוטפת של משרד ההתאחדות הישראלית לכלבנות, הקשר בין ההנהלה לעמותות החברות וארגון האספות הכלליות.  

 

אורית נבו

מנהלת העמותה

בעלת תואר שני במדעי המדינה ועוסקת בייעוץ תקשורתי וסביבתי. את דרכה הכלבנית התחילה כילדה ב”אגודת חובבי כלבים חיפה”. במסגרת שירותה הצבאי סיימה את לימודיה במדרשה לכלבנות והתמנתה לרכזת גידול ב”מועדון כלבי ענק”. בשנת 1994 הוסמכה לשיפוט וכיום שופטת בינלאומית ספציפית למעל 20 גזעי כלבים ומרבה לשפוט בעולם. יו”ר המועדון הישראלי לרידג’בק רודזי מאז היווסדו, מרבה להרצות ולכתוב על הגזע ברחבי העולם. במשך השנים כיהנה בתפקידים שונים במערכת הכלבנית ובכללם: עורכת עולם הכלב, חברת ועדת גידול מדעית, חברת הנהלת המדרשה לכלבנות וחברת הנהלת היל. מגדלת כלבי רידג’בק רודזי תחת שם בית הגידול “ריץ-רץ”, בין הכלבים שבבעלותה או מגידולה אלופי ישראל, אלופים בינלאומיים, מנצחת אירופה ואלופי סלובניה, קרואטיה, ארה”ב, איטליה, רוסיה, בילורוסיה ומלטה. 

יוגב הראל

דובר ההתאחדות הישראלית לכלבנות. ממונה ע”י ההנהלה.