!-- Facebook Pixel Code -->
חדשות ועדכונים

הוכרזו זוכי "כלב השנה 2018"

אנו שמחים להכריז על זהותם של הזוכים בתואר "כלב השנה של ישראל 2018", סגניו וכן עשרת הזוכים בתואר "כלב השנה 2018" בכל אחת מעשר קבוצות ה-FCI בישראל. 

כלב השנה הינה מסורת שהחלה בשנה שעברה ומטרתה לכבד את הכלבים ובעליהם של הכלבים אשר השתתפו וזכו במירב התערוכות החשובות בישראל. התואר ניתן בגין הצטברות של זכיות כאשר לצורך חישובו נספרות זכיות בכל התערוכות הבינלאומיות שעורכת ההתאחדות (שלוש בשנה) וכן עד ארבע תערוכות שנערכות ע"י מועדוני הגזע השונים. הנקודות מחושבות לפי מהות הזכיה ומספר הכלבים המשתתפים. 

והשנה יש לנו במקום הראשון כלב מהגזע רידג'בק רודזי (קבוצה שש) Jelany Red Nikas Hermes יבוא מרוסיה בבעלות יבגני שימנסקי. הרמס צבר במהלך השנה 111 נקודות והשאיר הרחק את שאר המתמודדים. כלב זה הינו גם מנצח קבוצה 6+4.

במקום השני יש לנו כלבה, ילידת הארץ, Buffera Gerassi Corso מהגזע קאנה קורסו ומגידול ישראלי של ד"ר לזר ג'רסי ודורית דמבין, בופרה זכתה ב-90 נקודות והיא ממוקמת ראשונה מכל הכלבים ילידי ישראל. בופרה זכתה במקום העשירי בתחרות כלב השנה בשנה שעברה ובמקום הראשון בקבוצה 2ב מיקום בו היא זוכה כמובן גם השנה, זו השנה השניה ברציפות. 

במקום השלישי, עם 80 נקודות,  יש לנו עוד נקבה ילידת הארץ, הלברדורית אנה בית אפיקים מגידולו ובבעלותו של יניב אסם מכלביית אפיקים. משמח מאוד לראות בשלישיה הפותחת שתי נקבות ילידות הארץ, מה שמעיד על טיב הגידול הישראלי. אנה הינה גם מנצחת קבוצה 8 . 

במקום הרביעי , עם 75 נקודות, יש לנו מנצח נוסף מקבוצה שמונה, גולדן רטריבר זכר Zhame Kapitule Iz Stolitsy Urala מגידול רוסי ובבעלות צילי גוטפירד. 

במקום החמישי עם 65 נקודות יש לנו כלב יבוא נוסף, Barnesmore Tiger’s Tale וויפט מגידול אנגלי בבעלותה של אנדראה אלנה, כלב זה הינו גם המנצח של קבוצה 10. 

במקום השישי, עם 60 נקודות, נמצא כלב יליד הארץ, Care Bear Beit Dembin קאירן טרייר מגידולה של דורית דמבין ובבעלות דורית דמבין ולירי הירש. כלב זה הינו המנצח של קבוצה 3 

במקום השביעי , עם 59 נקודות, נציג נוסף של קבוצה 3 Rigair Emerald Roy יורקשייר טרייר מלטביה בבעלותה של יאנינה וילנצ'יק 

במקום השמיני עם 56 נקודות, עוד זכר יבוא, צ'ין יפני Delis Sakura Besa Me Macho בבעלות דבוצקין אולגה, שהוא גם הזוכה של קבוצה 9 

במקום התשיעי עם 54 נקודות נציג נוסף לקבוצה 2ב, Course Carino Andrea מסטינו נפוליטני מאוקראינה בבעלותו של סארי חסון. 

למקום העשירי עם 54 נקודות גם כן הגיעה עוד נקבה מגידול ישראלי Pippa The Queen let It Blow גריהאונד איטלקיה מגידולו של נדב לוי ובבעלות נדב לוי וטלי קרויטמן 

קבוצות 2ב, 3, 8 ו-10 שלחו כל אחת שני נציגים לעשרייה הראשונה.

מנצח קבוצה 5 עם 50 נקודות הוא אקיטה אמריקאי Magic Of Magnum Shady Almaram כלב ישראלי מגידולו של שאדי עלי ובבעלותו של כליל ראני 

מנצחת קבוצת כלבי רועים, עם 50 נקודות, היא נקבת וולש קורגי פמברוק Andvol Glazur מגידול רוסי של דניאל פלקסה 

מנצח קבוצה 7, עם 49 נקודות הוא הווימרנר Dario Israel's Blue Eyes יליד ישראל מגידולה של אילנה בר-טל ובבעלות של יוחאי ברק ליפק, אילנה בר-טל, מרום גולדשמיט וניקיטה קרוג

מנצח קבוצה 2א , עם 41 נקודות, הוא Rodeny`s Tale Bush שנאוצר ננסי שחור כסף מגידולה של נטליה קניז'ניק מישראל ובבעלות מוחנטוב אולגה ודימה

אנו רואים כי השנה השגי הכלבים היו גבוהים יותר, בין היתר בזכות התגייסותם של המועדונים ועריכת מספר רב של תערוכות ניקוד לכלב השנה, כמו גם ההשקעה העצומה של הבעלים. במקום הראשון זיכה ניקוד של 111 נקודות לעומת שנה שעברה עם 75 נקודות והמקום העשירי עם 54 נקודות היה זוכה בשנה שעברה במקום החמישי המכובד. מבין 10 הגדולים יש רוב גדול השנה לזכרים עם 7 מתוך 10, מתוכם שישה כלבי יבוא וכלב ישראלי אחד. רק שלוש נקבות התברגו השנה לעשריה הראשונה אך אנו גאים בעובדה שהן כולם כחול לבן מתוצרתישראל, ילידות הארץ, והן גם מאיישות את המקומות המכובדים שני, שלישי ועשירי. ראויה לציון בופרה, במקום השני, שהיא היחידה מכל העשרה שמדורגת זו השנה השניה ברציפות כמנצחת בקבוצתה. 

תעודות כלב השנה יוענקו לכלבים אלו ביום שבת הקרוב במסגרת תחרות אלוף האלופים שתערך בסביון, בעליהם יקבלו מכתבי הזמנה רשמיים. כלב השנה וסגניתו יזכו במלגה לסיוע לנסיעה לאחת התערוכות החשובות בחו"ל.  תואר כלב השנה מוענק השנה לכלבים מכ-150 גזעים מה שמהווה הוכחה נוספת להשגי הגידול הישראלי. רשימת המנצחים מצורפת כאן, את הרשימה המלאה ניתן לראות באתר ההתאחדות. אנו מבקשים להודות למיטל בר-סלע, רשמת כלב השנה, על עבודתה המאומצת בשנתיים האחרונות. 

עשרת מנצחי הקבוצות ועשרת המובילים 2018

Calendar

אוקטובר 2020
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Pages

Recent Comments

  RSS Meks Blog

  • How to use WordPress autoposting plugin to improve your visibility and SEO? ספטמבר 10, 2020
   Did you know you can use the WordPress autoposting plugin for your content efforts and improve not only your time management but your business and visibility as well? The post How to use WordPress autoposting plugin to improve your visibility and SEO? appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to create a personal branding site? Step-by-step DIY guide אוגוסט 15, 2020
   Looking for ways and means to create a personal branding site? Well, look no further ’cause we’re giving away all the how-to’s to do it yourselves! The post How to create a personal branding site? Step-by-step DIY guide appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 15 WordPress content plugins and tools to improve your visibility and rankings יולי 16, 2020
   Let’s take a look at some of the must-have WordPress content plugins and tools to use to improve both your UX and rankings. The post Top 15 WordPress content plugins and tools to improve your visibility and rankings appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • WCEU 2020 recap – key takeaways from the biggest online WordPress conference יוני 9, 2020
   Missed WCEU 2020 and all the exciting stuff from there? Here are all the key takeaways and main points to remember so, take notes! The post WCEU 2020 recap – key takeaways from the biggest online WordPress conference appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to change the WordPress username? An easy step-by-step guide מאי 14, 2020
   Wondering how can you change WordPress username once you set up your blog or site? Read all about it in our helpful guide! The post How to change the WordPress username? An easy step-by-step guide appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • What’s the best WordPress comment plugin to use? אפריל 13, 2020
   Wondering whether to use WordPress comment plugin or go with the native option? Here are our thoughts and recommendation on which one to choose. The post What’s the best WordPress comment plugin to use? appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 12 WordPress Newsletter plugin recommendations מרץ 17, 2020
   What better way to gain more subscribers and grow your email list than with a little help of a top WordPress newsletter plugin, right? Only, with so many of them on the market – which one to choose? The post Top 12 WordPress Newsletter plugin recommendations appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 3 proven methods to monetize your WordPress site or blog דצמבר 17, 2019
   Eager to learn how to monetize your WordPress site or blog in an easy way? Read our guide and learn all about it! The post Top 3 proven methods to monetize your WordPress site or blog appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 8 WordPress audio player plugins to enhance your podcast or music נובמבר 15, 2019
   What are the top WordPress audio player plugins to choose from for your next music or podcast project? Take your pick from our suggestions! The post Top 8 WordPress audio player plugins to enhance your podcast or music appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to add Instagram photo feed to your WordPress site (in 5 minutes!) אוקטובר 1, 2019
   How (and why) to add Instagram to WordPress and see more benefits from that match? We give you all the details and tools to do it successfully yourself! The post How to add Instagram photo feed to your WordPress site (in 5 minutes!) appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic

  Text

  Distinctively utilize long-term high-impact total linkage whereas high-payoff experiences. Appropriately communicate 24/365.

  Archives

  כתובת: רח' המסגר 6 קומה 1, אור יהודה

  ת.ד. 162 אור יהודה 6025101

  טלפון : 03-672-71-74
  פקס :   03-672-71-73

  קבלת קהל :

  יום א' – 16:00-18:00
  יום ב' – 09:00-11:00
  יום ג' – 09:00-11:00
  יום ד' – 15:00-17:00

  מענה טלפוני:
  ֿימים א',ב',ג',ד'
  בין השעות 12:00-14:00