!-- Facebook Pixel Code -->

דברים לזכרו של איתן אטינגר ז"ל

מצגת לזכרו של איתן בגוף הכתבה וכן תנחומים והספדים

היום הלך לעולמו יו"ר ההי"ל איתן אטינגר ז"ל (1952-2012). איתן כיהן כיו"ר ההי"ל כמעט 10 שנים, בארבע קדנציות, שתיים מהן בשנות התשעים והשתיים האחרונות הסתיימו עכשיו, בטרם עת.

איתן היה ענק בדורו, שהשרה רוח של עשייה בכל אשר פנה. הוא החל את דרכו הכלבנית בחוג לכלבי הגנה והצלה והשתתף עם חבריו במבצעי הצלה שונים בארץ ובחו"ל. היה בוגר המדרשה לכלבנות, מדריך מוסמך ושופט עבודה בינלאומי.

בפעילותו הארגונית, הגה איתן אירועים ענקיים שמשכו קהל רב והפגישו אותו עם הכלבנות הגזעית. החל מה"כלביאדה", דרך "תערוכת חיות הבית" וחזונו שיתממש לאחר שהלך יהיה ה"פסטי-חי" בפסח 2013.

במהלך כהונתו האחרונה, העביר איתן את ההי"ל למשכנו החדש והמפואר, המשמש הן כמשרד מרווח עם תנאי עבודה משופרים והן כאולם הרצאות ואסיפות פעיל. כמו כן קידם איתן את נושא המחשוב של ההי"ל והקפיץ אותו לשנות האלפיים עם תוכנת ספר גידול ותערוכות משולבת.

ביוני האחרון ציינו ידידיו של איתן את יום הולדתו ה-60 במסיבה שהתקיימה באולם ההי"ל.

השנה הוא הגה את רעיון אירוע 40 שנה להי"ל ואת תערוכת הצילומים שנלוותה אליו. האירוע, שהתקיים בתיאטרון "היהלום" ברמת גן, גם היה המפגש האחרון של איתן עם כלל חברי ההי"ל שבאו להביע את תמיכתם בו.

דברי תנחומים:
משתתפים בצערכם במותו של איתן אטינגר, יו"ר ההתאחדות. שלא תדעו עוד צער.

מאבינועם גרינברג, מרום שיף, מירב אמיד

וכל חברת ביופט, חברת מזון וציוד לבע"ח, מעברות

 

החוג הישראלי לפינצ'ר וטרייר רוסי שחור מרכין את ראשו ושולח תנחומים למשפחה עם פטירתו של יו"ר ההתאחדות הישראלית לכלבנות מר איתן איטינגר ז"ל  אדם בעל הליכות , אדם בעל כושר עשייה וארגון , ידיד אמת , חבר ותומך בכל פניה ופניה , אדם עם אידיאולוגיה וחזון , יהי זכרו ברוך.

 

"עם לכתו של איתן ז"ל מאיתנו אנו מרכינים ראש יחד עם כל שוחרי הכלבנות בישראל. משימתו של איתן להאדיר את תדמיתה ותפקודה של ההי"ל בקרב הכלבנים בארץ ובחו"ל סחפה גם אותנו. התלהבותו, מסירותו, יושרו ודבקותו במטרה עוררו את הערצתנו. קשה לקלוט את מותו. הוא יחסר לנו מאד.אנו מאחלים להי"ל הצלחה בהמשך פועלו."

נירה ברגמן ,מנכ"לית "וט- מגן לחיות מחמד בע"מ", יוקנובה-ישראל.


עדיין אינני יודעת מה לומר, האבדה כה גדולה ובלתי נתפשת שהמילים אינן יכולות להכילה. איתן, אדם גדול בכל מובן, איש חזון ורב פעלים שחלם והגשים, היה חבר ללא סייג – תחסר לכולנו, הלוואי ונדע לשמור על מה שעשית עבור ההתאחדות הישראלית לכלבנות. ליבי עם טובה והבנות, איבדתן לא רק בעל ואב אלא חבר ומשענת. אתן הייתן כל עולמו. אני יודעת שאובדנכן קשה מנשוא.
אורית נבו (החוג לרידג'בק, חברת הנהלת הי"ל)

ידענו ובכל זאת זה בלתי נתפס… היית עקשן גדול אבל ידעת לראות קדימה יותר טוב מכולנו והפכת למציאות את מה שאנחנו לא העזנו לחלום עליו. הלוואי שלא נכזיב אותך איתן! תנחומים לטובה ולבנות – אני מקווה שתהיו גאות בנו, בשבילו.
איילת שושן (החוג לכלבי שפיץ)

הספד מטעם הנהלת חבר השופטים

איתן חברנו היקר,

אנו השופטים של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, גם אתה נמנית עימם, עומדים כאן לפני קברך הפתוח כאובים ומזועזעים.

תנחומינו הכנים למשפחת אטינגר על האובדן והאבל. המשפחה שהייתה נושא לאהבתו וגאוותו של איתן.

מותך בטרם עת, בעיצומה של פעילות ועשייה הותיר אותנו יתומים. הישגיך המרשימים בתחום הכלבנות והעסקים זוכים להכרה ולשבחים.

אני רוצה לומר מספר מילים על אישיותך הססגונית והמרשימה:

בתפקיד יו"ר ההתאחדות הפנית את מרצך, כישרונותיך ורצונך העז להוביל את הכלבנות הישראלית לפריחה ולאופקים רחבים חדשים והצלחת בכך. על כך אנו חבים לך הוכרה ותודה.

נתלכד לזכרך, נמשיך את דרכך ונזכור אותך לתמיד.

אנו נפרדים ממך בתחושת  אובדן, כאב ודמעות.

שיהיה זכרך ברוך

 

Calendar

אוקטובר 2020
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Pages

Recent Comments

  RSS Meks Blog

  • How to use WordPress autoposting plugin to improve your visibility and SEO? ספטמבר 10, 2020
   Did you know you can use the WordPress autoposting plugin for your content efforts and improve not only your time management but your business and visibility as well? The post How to use WordPress autoposting plugin to improve your visibility and SEO? appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to create a personal branding site? Step-by-step DIY guide אוגוסט 15, 2020
   Looking for ways and means to create a personal branding site? Well, look no further ’cause we’re giving away all the how-to’s to do it yourselves! The post How to create a personal branding site? Step-by-step DIY guide appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 15 WordPress content plugins and tools to improve your visibility and rankings יולי 16, 2020
   Let’s take a look at some of the must-have WordPress content plugins and tools to use to improve both your UX and rankings. The post Top 15 WordPress content plugins and tools to improve your visibility and rankings appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • WCEU 2020 recap – key takeaways from the biggest online WordPress conference יוני 9, 2020
   Missed WCEU 2020 and all the exciting stuff from there? Here are all the key takeaways and main points to remember so, take notes! The post WCEU 2020 recap – key takeaways from the biggest online WordPress conference appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to change the WordPress username? An easy step-by-step guide מאי 14, 2020
   Wondering how can you change WordPress username once you set up your blog or site? Read all about it in our helpful guide! The post How to change the WordPress username? An easy step-by-step guide appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • What’s the best WordPress comment plugin to use? אפריל 13, 2020
   Wondering whether to use WordPress comment plugin or go with the native option? Here are our thoughts and recommendation on which one to choose. The post What’s the best WordPress comment plugin to use? appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 12 WordPress Newsletter plugin recommendations מרץ 17, 2020
   What better way to gain more subscribers and grow your email list than with a little help of a top WordPress newsletter plugin, right? Only, with so many of them on the market – which one to choose? The post Top 12 WordPress Newsletter plugin recommendations appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 3 proven methods to monetize your WordPress site or blog דצמבר 17, 2019
   Eager to learn how to monetize your WordPress site or blog in an easy way? Read our guide and learn all about it! The post Top 3 proven methods to monetize your WordPress site or blog appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • Top 8 WordPress audio player plugins to enhance your podcast or music נובמבר 15, 2019
   What are the top WordPress audio player plugins to choose from for your next music or podcast project? Take your pick from our suggestions! The post Top 8 WordPress audio player plugins to enhance your podcast or music appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic
  • How to add Instagram photo feed to your WordPress site (in 5 minutes!) אוקטובר 1, 2019
   How (and why) to add Instagram to WordPress and see more benefits from that match? We give you all the details and tools to do it successfully yourself! The post How to add Instagram photo feed to your WordPress site (in 5 minutes!) appeared first on Meks.
   Ivana Cirkovic

  Text

  Distinctively utilize long-term high-impact total linkage whereas high-payoff experiences. Appropriately communicate 24/365.

  Archives

  כתובת: רח' המסגר 6 קומה 1, אור יהודה

  ת.ד. 162 אור יהודה 6025101

  טלפון : 03-672-71-74
  פקס :   03-672-71-73

  קבלת קהל :

  יום א' – 16:00-18:00
  יום ב' – 09:00-11:00
  יום ג' – 09:00-11:00
  יום ד' – 15:00-17:00

  מענה טלפוני:
  ֿימים א',ב',ג',ד'
  בין השעות 12:00-14:00